AveNatura : Viac ako nutrikozmetika

Vďaka chápaniu potrieb biologickej dostupnosti a obozretnej formulácii prírodných ingrediencií vytvárajú odborníci z AveNatura produkty, ktoré odzrkadľujú novodobý prístup k zdraviu. Inovatívne zloženie spĺňa najvyššiu úroveň štandardov v oblasti farmakológie, estetickej medicíny a dermatológie.
Celostným vedeckým prístupom analyzujú mechanizmy, ktoré regulujú vstrebávanie nutrientov a oxidačné procesy spojené so starnutím nášho tela.
Ako súčasná kozmetická spoločnosť pôsobia v niekoľkých profesionálnych disciplínach a kombinujú poznatky modernej alchýmie pre dosiahnutie maximálnej pôsobnosti svojich výrobkov. 

 

BIOLOGICKÁ DOSTUPNOSŤ

Potreba väčšej biologickej dostupnosti je relevantnou problematikou najmä v oblasti liečiv a výživových doplnkov. A keďže zdravie a krása spolu bezprostredne súvisia, daná téma sa výrazne dotýka aj oblasti pôsobenia spoločnosti AveNatura.
Tento pojem označuje konkrétne množstvo nutrientov, ktoré je náš organizmus schopný z podanej látky spracovať a následne zužitkovať. Nutnou podmienkou ich využitia je účasť emulgačnej látky, ktorej úlohou je dané nutrienty obalovať.

Zabudované procesy v našom tele takéto fungovanie automaticky zabezpečujú. Avšak vo výsledku je tento mechanizmus pre organizmus časovo náročný a častokrát nedokáže zabezpečiť využitie všetkých účinných látok, ktoré sa v nutrientoch nachádzajú.
Práve preto v AveNatura vyvinuli metódu, ktorá tento proces aktivuje a efektívne podporí. Vytvorili formulu, ktorá tvorí jedinečnú synergiu medzi kozmetikou a biochemickými reakciami v našom vnútornom ekosystéme.

 

REVOLUČNÁ TECHNOLÓGIA

Výsledkom vedomostí a rokmi podloženého výskumu spoločnosti AveNatura je prevratná technológia s označením AVE ACTIVE® unikátny testovaný postup, využívajúci poznatky kvantovej fyziky na molekulárnej úrovni.
Ide o nový revolučný spôsob extrakcie, pri ktorom odborníci z AveNatura získavajú z rastlín niekoľkonásobne viac účinných látok ako pri doteraz známych postupoch (luhovanie alkoholom, vriacou vodou).

Tento inovatívny postup prebieha pri izbovej teplote, čím sa zachovávajú zdraviu prospešné látky v pôvodnej forme. Ich vstrebávanie a účinnosť umocňujú častice molekulárnych rozmerov. Práve tieto aspekty charakterizujú výnimočnosť produktov AVE NATURA.

 

 

 

ORIGINALITA

Naše zdravie predstavuje mimoriadne zložitý biologický mechanizmus, ktorý zahŕňa množstvo navzájom súvisiacich javov. Ani optimálne zdravie pokožky nie je možné dosiahnuť len prostredníctvom vonkajšej starostlivosti. Vyžaduje si adekvátny súlad a pomer externých a interných súčiniteľov.
Práve na základe tohto uvedomenia prináša AveNatura na trh dostupné a komplexné riešenie, ktoré efektívne kombinuje najvyspelejšiu povrchovú starostlivosť a vhodne zostavené výživové doplnky.

Ideológia sa súčasne zakladá na úcte voči prírode a životnému prostrediu. AveNatura využíva len tie najčistejšie a najkvalitnejšie prírodné ingrediencie spolu s aktívnymi zložkami, ktoré sú podložené vedeckým výskumom a klinickými štúdiami.
Súčasťou tejto stratégie je maximálna snaha o opätovné využitie odpadu, pričom na výrobu produktov sú používané výhradne bezodpadové technológie.
AVE NATURA sa tak zaradila medzi najlepších slovenských výrobcov kozmetiky s neustále narastajúcim záujmom aj v zahraničí.

00421 911 802 215

Volajte na naše kontaktné číslo.

tcmobchod@tcmobchod.sk

Pošlite nám Vaše nápady alebo komentáre.

Po, Str: 8:30-16:00 Ut: 8:30-14:00 Štvr: 12:00-18:00

Naše otváracie hodiny.

Platby 3D Secure

Metódy platby

Payment Methods

Nasledujte nás