Eshop - tradičná čínska medicína

AveNatura® SHOWER SERUM Geránium

Kód: AN0901

Sprchovacie sérum bez kompromisov
Predajná cena22,90 €
Popis
Zdravé telo a domácnosť v unikátnom know-how - AveNatura

Pôsobenie:

Vyživujúci šampón a sprchovací gél vo forme jemne penivého séra je určený rovnako ženám ako mužom.

– poskytuje šetrnú očistu vlasom aj pokožke celého tela
– zmierňuje napätie pokožky a chráni ju pred podráždením
– detoxikuje a podporuje obnovu ochranného filmu
– aromaterapeutický, uvoľňuje zmysly

 

Popis:

Sprchovacie sérum je svojím zložením a použitím unikátnej technológie prvotriednym výrobkom, najmä pre jeho schopnosť prenikať v krátkom čase hlboko do spodných vrstiev pokožky. Takýmto spôsobom dokážu všetky zdravotne pôsobiace a ukľudňujúce zložky prejaviť svoj antioxidačný potenciál priamo na bunkovej úrovni, čo napomáha predchádzať predčasnému starnutiu kože vplyvom oxidačného stresu.

Počas pravidelného sprchovania dochádza k vysúšaniu a podráždeniu pokožky. Aj preto v našom sprchovacom sére nájdete len tie najcennejšie prírodné ingrediencie.

Bohaté zastúpenie aktívnych zložiek a ich citlivá formulácia eliminuje pocit suchosti, znižuje začervenanie a udržuje pokožku dlhodobo hydratovanú. Vaše vlasy nadobudnú po umytí prirodzený vzhľad a dostatočný objem. Decentným zakončením celého rituálu je jedinečná kompozícia bezalergénnych esenciálnych olejov, ktorá pokožku príjemne prevonia.

 

 

Zloženie:

 

Významné zložky: Výťažky z Kokosovníka, Výťažky z Borovice Lesnej, Hodvábny Proteín, Panthenol, Výťažky z Mandle Obyčajnej, Výťažky z Pšeničných Klíčkov, Olivový Skvalan, Esenciálne Oleje (Citrónová tráva, Levanduľa, Škorica, Šalvia, Palmová Ruža, Geránium, Klinček).

Zloženie (INCI): Aqua, Cocos Nucifera, Glucose, Pinus Sylvestris, Silk Amino Acids, Panthenol, Prunus Dulcis, Wheat Germ Glycerides, Sorbitol, Gluconic Acid, Sodium Gluconate, Mannitol, Soy Acid, Sodium Olivate, Squalane, Cymbopogon Martini, Pelargonium Graveolens, Syzigium Aromaticum, Lavandula Angustifolia, Cinnamomum Zeylanicum, Salvia Officinalis

 

Dávkovanie a použitie:

 

Sprchovacie sérum naneste v malom množstve na vlhké vlasy a pokožku celého tela, jemne napeňte, premasírujte a potom dôkladne zmyte.

Naše odporúčania:

  1. Osprchujte sa párkrát v týždni len čistou vodou, napomôžete tak obnove mikroflóry a ochranného filmu na pokožke.
  2. Otočte kohútik na vlažnejšiu vodu. Sprchovanie zakončite jej postupným ochladzovaním, otužovanie so sebou prináša množstvo zdravotných benefitov.
  3. Pre zdravé prostredie v kúpeľni je vhodné používať sprchový filter, ktorý odstraňuje z vody plyny, ťažké kovy a najmä chlór.

 

Balenie:

  • 250 ml

00421 911 802 215

Volajte na naše kontaktné číslo.

tcmobchod@tcmobchod.sk

Pošlite nám Vaše nápady alebo komentáre.

Po, Str: 8:30-16:00 Ut: 8:30-14:00 Štvr: 12:00-18:00

Naše otváracie hodiny.

Platby 3D Secure

Metódy platby

Payment Methods

Nasledujte nás

Väčšina článkov a textov sú upravené z našej českej materskej stránky www.patentnimedicina.cz.

© 2019 Mediland s.r.o.