Eshop - tradičná čínska medicína

Tibetský klenot Cordyceps (v tabletách) | tradičná čínska medicína

198 Tibetský klenot Cordyceps (v prášku)

Code: 198

Regenerácia organizmu, závažné ochorenia, nádorové ochorenia, autoimunitné ochorenia, medicinálne huby, pre organizmus vyčerpaný chorobami, liekmi, fyzickou či duševnou prácou (tzv. dobíja baterky), prírodný kortikoid, vhodný pre udržiavanie zdravia, pre stavy so zníženou imunitou (časté a opakované infekcie, astma) či naopak stavy sa zvýšenou imunitou (všetky alergické ochorenia, ekzémy, autoimunitné ochorenia, nádorové ochorenia) - Tradičná čínska medicína - TCM Herbs - kód 198 - Tibetský klenot Cordyceps - dong chong xia cao
Balenie: 30 g bylinkového produktu v prášku, 100% prírodný, bez akýchkoľvek syntetických či spájacích látok
Dávkovanie: 1 odmerka 2x denne, najlepšie ráno a na poludnie, pretože na noc vytvára prebytok energie , deti od 3 do 8 rokov užívajú 1 odmerku denne, zarovnaná odmerka má cca 1,5 g, prášok je vždy nutné zaliať trochou teplej vody a poriadne rozmiešať, pije sa ešte teplý a chutí podobne ako horká káva či čaj, prášok je možné primiešať do ranného Nápoja čínskych MUDRcov (kód 900), čím vzniknú celkom chutné raňajky.
Výrobca: TCM Herbs - Medichin
Predajná cena20,90 €

Testovanie produktov TCM Herbs®

Každá šarža bylín produktov TCM Herbs je testovaná v akreditovanom laboratóriu pre liečivá Phytax v švajčiarskom Schlierene, a to na identifikáciu bylín, ďalej na tažké kovy (ortuť, kadmium, olovo, arzén a meď), baktérie (E.coli, Salmonely, celkový počet baktérií), plesne, kvasinky a aflatoxíny. Všetky bylinné tablety a nápoje firmy TCM Herbs majú ako jediné v ČR/SR každú šaržu bylín naviac testovanú i na 511 druhov pesticídov (4 skupiny), lebo pesticídy sa dnes stávajú celosvetovým problémom, obzvlášť pri produktoch z tzv. Tretieho sveta. Často sa stáva, že zákazníci sa domnievajú, že užívajú bylinné preparáty, no sú "zanášaní vedľajšími chemikáliami".

Nie je laboratórium ako laboratórium

Laboratórium pre potravinové doplnky má za povinnosť preverovať iba prítomnosť ťažkých kovov, plesní a baktérií - nestanovuje však obsah pesticídov. Zatiaľčo certifikované laboratórium pre liečivá naviac identifikuje i jednotlivé byliny a najmä testuje kompletné spektrum pesticídov (minimálne 500 druhov a viac). Takých laboratórií je v EÚ len niekoľko a cena za ich služby tomu aj zodpovedá (viz NIE všetky byliny sú liečivé). Preto je v dnešnej dobe natoľko dôležité pátrať po tom, v akom laboratóriu a na čo všetko je potravinový doplnok testovaný. Či sa testovanie týka každej šarže alebo ide len o náhodnú vzorku, na koľko druhov pesticídov, koľko prímesí a aké množstvo prídavných spojivových látok produkt obsahuje apod. - inak môže byť spotrebiteľ ľahko oklamaný a sklamaný (viac Bezpečnosť produktov čínskej medicíny).

Z vyššie zmieneného vyplýva, že bylinné tablety a nápoje TCM Herbs® patria z hľadiska kvantity (koncentrácia bylín v prípravku je 5 x vyššia, tzn. že 1 gram bylinných tabliet zodpovedá 5 gramom sušených bylín) a kvality (úplne bezprecedentné testovanie, a to každej šarže) k tomu najlepšiemu, čo si dnes môžeme v oblasti čínskej medicíny a prírodnej medicíny vôbec predstaviť a dopriať!

00421 911 802 215

Volajte na naše kontaktné číslo.

tcmobchod@tcmobchod.sk

Pošlite nám Vaše nápady alebo komentáre.

Po, Str: 8:30-16:00 Ut: 8:30-14:00 Štvr: 12:00-18:00

Naše otváracie hodiny.

Platby 3D Secure

Metódy platby

Payment Methods

Nasledujte nás