Eshop - tradičná čínska medicína

Zinzino BalanceOil 100ml - Omega 3

Kód: ZZ02

ZINZINO ÚPRAVA A UDRŽIAVANIE ROVNOVÁHY : Čisto prírodný zdroj Omega 3 mastných kyselín a vitamínu D3 v šikovnom cestovnom balení
Predajná cena22,00 €
Popis

PREDAJNÁ CENA: 22,- Eur

 

Pokiaľ máte záujem o dlhodobejšie užívanie produktu, a teda i prémiovú cenu, kontaktujte nás TU.

 

PRÉMIOVÁ CENA TOHTO PRODUKTU (pri užívaní minimálne 6 mesiacov): 14,- Eur

 

BalanceOil+ je vyvážený čisto prírodný polyfenolový potravinový doplnok s vysokým obsahom omega-3 mastných kyselín a vitamínu D3. Bezpečne upravuje a udržiava úrovne EPA + DHA a rovnováhu omega-6:3 vo vašom tele a zároveň chráni vaše bunky pred oxidáciou. Obsahuje prémiovú zmes olejov získaných z divožijúcich ulovených malých rýb a extra panenského olivového oleja zo skorého zberu.

Popis produktu:

Hlavné výhody
 • Prispieva k normálnej funkcii srdca, mozgu a imunitného systému

 • Pomáha udržiavať dobré hladiny EPA a DHA vo tele

 • Pomáha udržiavať optimálnu hladinu omega-6 a omega-3 mastných kyselín v tele

 • Pomáha udržiavať hladinu polyfenolov v tele na podporu krvných lipidov z oxidačného stresu

 • Podporuje zdravú a normálnu funkciu očí, pretože obsahuje 700 mg DHA

 • Prispieva k normálnym kostiam, normálnej funkcii svalov, normálnym zubom a deleniu buniek, pretože denná dávka obsahuje 20 µg vitamínu D3

 • Podporuje normálne hladiny triglyceridov v krvi, normálny krvný tlak a normálne hladiny vápnika v krvi

 • Obsahuje iba prírodné arómy

Rybí olej
Rybie oleje používané v produktoch BalanceOil+ majú prísnu špecifikáciu pre EPA a DHA, ktoré efektívne optimalizujú rovnováhu omega-6 a omega-3 mastných kyselín v tele do 120 dní. Ryby, ktoré sa používajú na výrobu svojich produktov, pochádzajú predovšetkým z krátko žijúcich drobných pelagických rýb, ako sú sardinky a sardely. Rybie oleje sa získavajú z celých nespracovaných rýb. Olej prechádza rafinačným procesom, ktorý má odstrániť kontaminanty životného prostredia (ak sú prítomné), a je certifikovaný ako olej bez ťažkých kovov a iných toxínov. Spoločnosť LYSI, ktorá vyrába BalanceOil+, spĺňa všetky regulačné požiadavky týkajúce sa výroby. Tiež dodržiava postupy GMP (osvedčené výrobné postupy) týkajúce sa potravinárskych a farmaceutických výrobkov.

Extra panenský olivový olej
Španielska oliva Picual je vybraná pre bohatý obsah omega-9 a veľmi vysoký obsah antioxidantov. Olivy sú predzberovej kvality a pri spracovaní sa vyberú jadrá a iba plody sa lisujú za studena, čo vedie k vzniku extra panenského oleja bohatého na omega-9 (kyselina olejová) s veľmi vysokým obsahom antioxidantov nazývaných polyfenoly (nad 750 mg/kg5 ), ktoré majú niekoľko priaznivých účinkov.  Polyfenoly chránia prípravok BalanceOil+ vo fľaši, ale čo je dôležitejšie, tiež vaše bunky.

Vitamín D3
BalanceOil+ obsahuje vitamín D3 (cholekalciferol). Používame prírodný vitamín D3 (cholekalciferol) vyrobený z lanolínu. Lanolín je prirodzene sa vyskytujúci tuk nachádzajúci sa v ovčej vlne. Vitamín D3 sa vyrába rozpustením prekurzora na vitamín D3 z lanolínu. Potom sa chemicky upravuje a aktivuje vystavením pôsobeniu ultrafialového (UV) žiarenia. Chemický proces je porovnateľný s procesom, ktorý sa vyskytuje v ľudskej koži, keď produkuje vitamín D3.

Prírodné tokoferoly
Zmiešané tokoferoly sa bežne používajú ako antioxidanty v potravinových doplnkoch. Použité prírodné tokoferoly sú vyrobené z vysoko rafinovaných destilátov sójového oleja bez obsahu GMO, ktoré sa ďalej rafinujú, a preto neobsahujú žiadne sójové proteíny. To znamená, že nie sú prítomné žiadne alergény. Typickým zložením sú: alfa-, beta-, gama- a delta-tokoferoly.

Synergia rybieho a olivového oleja = výsledky
Vedci formulovali BalanceOil+, aby skombinovali omega-3 so správnymi množstvami olivového oleja, ktorý poskytuje omega-9 a antioxidanty v mimoriadne vysokých množstvách. Táto synergická kombinácia umožňuje bezpečne upraviť a udržiavať omega-3 v tele na dosiahnutie rovnováhy omega-6 a omega-3 mastných kyselín pod 3 : 1.

Dôkaz o dosiahnutí rovnováhy za 120 dní
Certifikované Zinzino laboratóriá sú zodpovedné za analýzu suchých krvných škvŕn pre jedenásť mastných kyselín v krvi, čím sa ich databáza stáva najväčšou tohto druhu na svete. Priemerný pomer omega-6 a omega-3 mastných kyselín u ľudí, ktorí nepoužívajú doplnky obsahujúce kyseliny omega-3, je 12 : 1 v severnej Európe, 15 : 1 v celej Európe a 25 : 1 v USA. Po užití BalanceOil+ za 120 dní je priemerný pomer väčšiny ľudí pod 3 : 1.

 

Dávkovanie a spôsob užívania:

 • 0,15 ml na 1 kg telesnej hmotnosti. (napr. človek s telesnou hmotnosťou 50 kg: 7,5 ml denne, tj. 0,15 x 50).

 • Pred podávaním odporúčame fľašu riadne pretrepať.

 • Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Potravinové doplnky nie sú určené ako náhrada vyváženej a pestrej stravy.

 • Výstraha: Ak užívate lieky na riedenie krvi, pred použitím prípravku BalanceOil+ sa obráťte na svojho lekára.


Zloženie:

Rybí olej (zo sardely, makrely a sardinky), za studena lisovaný olivový olej, zmes tokoferolov (antioxidantov), prírodná príchuť pomaranč – citrón – mäta, vitamín D3 (cholekalciferol).

Výživová hodnota:

  7.5 ml (hmotnosť 50 kg) 12 ml (80 kg)
Rybí olej 4142 mg 6627 mg
Omega-3 mastné kyseliny 1549 mg 2478 mg
z toho EPA 802 mg 1283 mg
z toho DHA 427 mg 683 mg
Olivový olej 2557 mg 4092 mg
z toho kyselina olejová (omega-9) 1918 mg 3069 mg
z toho polyfenoly 2.2 mg 3,5 mg
Vitamín D3 12.6 ug (250 % RV*) 20 ug (400 % RV*)

*RV = referenčná hodnota

 

Balenie:

100 ml

 

Skladovanie: Neotvorené fľaše skladujte na tmavom a suchom mieste pri izbovej teplote alebo v chladničke. Otvorené fľaše skladujte v chladničke a spotrebujte do 45 dní. Pri teplotách nižších ako 4 °C sa olej môže kvôli stuhnutiu zakaliť. Pri izbovej teplote sa olej vyčistí. Uchovávajte mimo dosahu detí.

00421 911 802 215

Volajte na naše kontaktné číslo.

tcmobchod@tcmobchod.sk

Pošlite nám Vaše nápady alebo komentáre.

Po, Str: 8:30-16:00 Ut: 8:30-14:00 Štvr: 12:00-18:00

Naše otváracie hodiny.

Platby 3D Secure

Metódy platby

Payment Methods

Nasledujte nás

Väčšina článkov a textov sú upravené z našej českej materskej stránky www.patentnimedicina.cz.

© 2019 Mediland s.r.o.